Co nas wyróżnia?

Jesteśmy firmą lokalną. Każdy klient jest dla nas bardzo ważny. W odróżnieniu od dużych operatorów nieruchomosci, zapewniamy Wam pełen concierge i indywidualne podejście. Obsługujemy wynajem krótkoterminowy w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Działając lokalnie, doskonale znamy trójmiejski rynek najmu.
Pamiętaj, że zlecając nam obsługę wynajmu krótkoterminowego swojego mieszkania, nie musisz martwić się swoją dyspozycyjnością. My zajmujemy się komunikacją z klientami, często obcojęzycznymi. Dbamy o to, by Twoje mieszkanie zarabiało zapewniając Ci przy tym wygodę.

Osobisty check-in i check-out

Dbamy o bezpieczeństwo Twojego mieszkania. Klucze do mieszkania wydajemy Twoim gościom na miejscu. Przy wyjeździe gości również odbieramy klucz na miejscu. Nie korzystamy ze skrzyneczek na klucze. Zapewniamy przy tym elastyczne godziny dowozu i odbioru kluczy.

Sprzątanie i konserwacja

Kompleksowo przygotowujemy mieszkanie na przyjęcie kolejnych gości. Dbamy o czystość i zaopatrzenie mieszkania w ręczniki, pościel, środki czystości. Cyklicznie dokonujemy przeglądów mieszkania. Naprawiamy stwierdzone usterki.

Zarządzamy ceną

Korzystamy z zaawansowanych algorytmów oraz własnej wiedzy eksperckiej, dzięki której efektywnie zarządzamy polityką cenową wynajmu Twojego mieszkania. Uwzględniamy przy tym czynniki sezonowości i bieżących rezerwacji.
Twoje mieszkanie będzie promowane między innymi na globalnych portalach rezerwacyjnych Airbnb i Booking.

Panel klienta

Ty jesteś właścicielem, a My zarządzamy Twoim mieszkaniem. W każdej chwili masz możliwość zapoznania się z najważniejszymi danymi w udostępnionym panelu klienta.


Wyślij pytanie o ofertę wynajmu krótkoterminowego